+420 725 293 248

Lokalita - Sendražice, Kolín

Pár kroků do přirody a 10 minut do města

Situace širších vztahů

Náš projekt nabízí výjimečné bydlení pro ty, kteří ocení perfektní dostupnost do centra, atmosféru malebné obce a současně kvalitu, kterou domy reprezentují.  V nejbližším okolí najdete dvě prodejny, oblíbené restaurace, základní školu i mateřskou školku s vyhlášenou jídelnou. Vlakové a autobusové nádraží zaručuje rychlou dopravu i do vzdálenějších míst. Do historického centra Kolína se dostanete autem za 10 minut, autobusem za 15 minut.
Zastávka MHD je pouhé 2 min chůze, zastávky Rozcestí 0,2, Jednota, Sendražice, Sendražice II a U Vrby obsluhují ve všedních dnech linky 1 a 11, o víkendech pak linka 10. Zastávka Rozcestí 0,2 je umístěna při silnici II/125, po které jezdí linky 6 a 9 do nedaleké automobilky a též ji obsluhují linky OAD Kolín. Na nájezd na dálnici D11 je to 10 km a na okraj Prahy autem 45 minut.

Sendražice

Vítejte v Sendražicích – v malebné části města Kolín, která vás nadchne okolní přírodou i občanskou vybaveností. Místo vás potěší všudypřítomnou zelení i sportovním využitím. Volné odpoledne si s rodinou můžete užít například na místním dětském a fotbalovém hřišti, nebo na přírodním koupališti Hradištko.
Ze Sendražic to je všude blízko. Až si budete chtít z přírody odskočit do víru města, máte to jen 3,5 km do Kolína, které nabízí kulturu, rekreaci, komplexní zdravotní zabezpečení, síť škol a další služby pro rodiny s dětmi. Začněte psát svůj vlastní příběh v jednom z nadstandartních viladomů Sendražice. Neváhejte a vyberte si své vysněné bydlení již dnes.
Sendražice

Mapa

Logo - Roman Kotek
Roman Kotek - realitní makléř
Na realitním trhu se pohybuji již od roku 2012 a rád pomůžu i vám
Kontaktní informace
Sledujte náš Facebook
Přejít na Facebook
© 2024 Viladomy Sendražice | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
layers